< Září 2017 >

Titulní stránka > Aktuality > Rektorský den sportu vyburcoval studenty k maximálním výkonům

Rektorský den sportu vyburcoval studenty k maximálním výkonům

Nejvíce naplněnou disciplínou se stal volejbal, kde nejeden hráč ocenil kvalitu antuky pěkně zblízka za bedlivého dozoru Zdeňka Melichárka, přátelé sportů hraných malými míčky si mohli dopřávat s Jiřím Svobodou a Alexandrem Nagy squash, tenis či badminton , zejména slečny se účastnily aerobic maratonu motivovány předcvičováním Evy Hemalové, tradičně si skupinka nadšenců vyšlápla na pochod vedena nestorem sportu na UTB Bobem Zháňalem, krásy skal v okolí obce Držková si ohmatali horolezci pod vedením zkušeného instruktora Bronislava Kročila, cyklisti v čele se dvěma nezničitelnými závodníky Barošem a Valou prověřili pevnost svých duší v kopcích a sjezdech, milovníci vody vlastním tělem přeměřili obsah chloru při štafetě a vodních hrátkách s Marcelou Kubalčíkovou v bazénu na Lázních a konečně na přeplněnost zlínských cyklostezek během slunných dní si zanadávali in line bruslaři pod vedením Lubomíra Jenyše. Až na cyklistickou vyrážku a spálený nos volejbalové rozhodčí nedošlo ke zraněním, což je zřejmě vůbec největším úspěchem letošní akce. Počasí dnes sportu více než přálo a tak nezbývá než doufat, že to klapne i napřesrok. Studentům děkujeme za aktivní přístup, přejeme úspěchy ve zkouškovém a hezké prázdniny.

Jarka Němcová a kolektiv Katedry tělesné výchovy a sportu UTB.

Fotografie budou průběžně doplňovány a naleznete je zde.