< Listopad 2017 >

Titulní stránka > Aktuality > VŠ LIGA KONEČNĚ I NA UTB!

VŠ LIGA KONEČNĚ I NA UTB!

Od 11. října tohoto roku startuje OLIVER VŠ LIGA ve všech vysokoškolských městech – tedy i u nás ve Zlíně na UTB! Ligy se budou hrát v následujících sportech:

-          squash

-          badminton

-          bowling (pro dvojčlenné týmy)

-          stolní fotbálek (pro dvojčlenné týmy)

Jak fungují jednotlivé ligy?

Během roku se odehrají 3 sezóny – podzimní (říjen-leden), jarní (únor-květen) a letní (červen-září). Každá sezóna má 4 měsíce (4 kola).

Během jednoho kola (měsíce) hráč (nebo tým) odehraje 4 zápasy ve své skupině. Výsledky jednotlivých zápasů se zapisují přímo na web OLIVER VŠ LIGY. Po konci kola (měsíce) dva hráči (týmy) ze skupiny postoupí, dva hráči (týmy) sestoupí a jeden hráč (tým) zůstává ve stávající skupině.

Ligu lze začít hrát i v průběhu sezóny, vždy na začátku nového kola (měsíce). Na konci každé sezóny vyhrávají nejlepší hráči zajímavé ceny od partnerů ligy. Hráči ligy navíc hrají za nejvýhodnější ceny, které ve Zlíně nikde jinde nenajdete.

Další akce

Kromě samotné ligové sezóny pořádá OLIVER VŠ LIGA také turnaje – tyto jsou určeny jak pro ligové hráče, tak pro hráče, kteří ligu nehrají. Stačí se pouze zaregistrovat a přihlásit se na požadovaný turnaj.

Kromě klasických turnajů se pořádají také sportovní kempy s trenéry, letos na podzim se uskuteční celorepublikový ples OLIVER VŠ LIGY a v roce 2011 se pro vás chystá týdenní sportovní kurz.

Přijďte na informační schůzku!

Pokud si chcete zasportovat za nejlepší ceny, zlepšit si fyzičku, poznat nové kamarády a ještě se dobře pobavit, připojte se k nám.

Stačí se zaregistrovat na stránkách www.vsliga.cz – přihlásit se můžete i v průběhu sezóny.

Podrobné informace se dozvíte na informační schůzce, na které bude vysvětleno fungování ligy a zároveň budou zodpovězeny všechny vaše dotazy a nejasnosti.

Informační schůzka se uskuteční 06. října 2010 od 18:00 na Bowling restauraci Devítka.

Pro více informací kontaktujte správce ligy na michal.juran@vsliga.cz.